• Lustro drogowe akrylowe - prostokątne 40x60 cm

Symbol: BRD-LD-A-P-40x60
Rozmiar:
350.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 23.99
Odbiór osobisty 0
Kurier 23.99
Kurier (Pobranie) 28.99
Dostępność Mało
Waga 3.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 517839500

image Opis: Lustro drogowe to lustro o zwiększonym kącie obserwacji. Lustra drogowe swoje zastosowanie mają w miejscach, gdzie stojące przy drogach obiekty, budynki, drzewa, słupy itp. ograniczają widoczność kierującym pojazdami. Zazwyczaj są to skrzyżowania dróg, przystanki komunikacji zbiorowej, garaże podziemne, wyjazdy z prywatnych posiadłości.

Obudowa termoforowana w urządzeniu grzewczo - próżniowym z wbudowaną tuleją wzmacniającą uchwyt. Zwierciło jest wykonane z transparentnego Akrylu uformowanego jako wycinek sfery o promieniu ok. 2 m. Od strony wewnętrznej napylone jest próżniowo czystym AL, a następnie lakierowane. Obudowa i lustro łączone są szczelnie za pomocą Polimeru – Silikonu. Powłoka refleksyjna nanoszona jest na transparentny akryl od wewnątrz metoda próżniową. Lustra drogowe U-18 produkowane tą metodą są bardzo trwałe. Powłoka zabezpieczona jest przed utlenianiem podwójna warstwą lakieru. Oprawa z tworzywa sztucznego jest trwała o wystarczającej wytrzymałości zapewniając jednocześnie jego niewielki ciężar i łatwość montażu.  

  • Lustra drogowe powinny być zamocowane na wysokości minimum 2,0 m od poziomu chodnika (pobocza). Stosuje się dwa rodzaje luster drogowych: okrągłe U-18a - prostokątne U-18b.  
  • Lustra drogowe U-18a i U-18b spełniają wymagania zapisane w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. i mogą być umieszczane na drogach, w szczególności tam gdzie istniejące przeszkody ograniczają kierującym pojazdami widoczność bezpośrednią.

image Specyfikacja:

  • prostokątne, akrylowe,
  • wymiary: 40x60 cm,
  • kompletne z uchwytem montażowym,
  • gwarancja 36 m-cy.
  • waga 3,5 kg

image Lustra drogowe akrylowe U-18a posiadają Aprobatę Techniczną nr AT/2015-02-3147 wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz są zgodne są z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury (Dz.U. 2003 nr 220 poz. 2181).

Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Kształt Prostokątny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie