• Tablica rozdzielająca U-4b 500x750, II gen.

Symbol: BRD-TR-U4b-II-750
215.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 30
Odbiór osobisty 0
Kurier 30
Kurier (Pobranie) 35
Dostępność Duża dostępność
Waga 4.2 kg
image Wymiary: 500 x 750 mm
image

Podkład: blacha ocynkowana 1,25 mm z podwójnie giętymi krawędziami

image Folia: II generacji. Posiada certyfikat CE i jest stosowana przy oznakowaniu autostrad, dróg szybkiego ruchu oraz miejsc szczególnie niebezpiecznych i ulic miejskich, gdzie rozproszone światło uniemożliwia kierowcom prawidłowe postrzeganie znaków pokrytych foliami I generacji. Folia odblaskowa II generacji (o strukturze tzw. plastra miodu) zbudowana jest z mikro szklanych kulek, które silnie odbijają światło. Gwarancja 10 lat.
image Opis: Tablica rozdzielająca U-4b
image

Zastosowanie: stosuje się w celu wskazania kierującemu pojazdem miejsca rozdzielenia się kierunków ruchu. Tablice U-4b stosuje się na pozostałych drogach z wyłączeniem autostrad i dróg ekspresowych. Tablice U-4b umieszcza się na wjazdach do: stacji paliw, miejsc obsługi podróżnych, większych parkingów itp.

image Podstawa prawna:Tablica jest zgodna z wytycznymi ROZPORZĄDZENIA MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach
(Dz. U. z dnia 23 grudnia 2003 r.)
Szerokość 500 mm
Wysokość 750 mm
Generacja folii II generacja
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie