• Usługi

Zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem tymczasowej organizacji ruchu na czas wszelkich robót. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie oznakowania pionowego tymczasowego i docelowego. Realizujemy organizacje zarówno w środowisku miejskim, jak i na wszystkich klasach dróg. Tylko w ostatnich dwóch latach wdrożyliśmy ponad 700 organizacji na drogach klasy S i innych.

Z prawidłowym oznakowaniem związany jest również właściwy montaż tymczasowej organizacji ruchu, który także wchodzi w zakres świadczonych przez nas usług. Nasi wykwalifikowani pracownicy przy montażu zadbają o każdy szczegół, tak aby oznakowanie było bezpieczne i czytelne. Świadczymy ponadto serwis związany z zarządzaniem ruchem drogowym. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne na każdym z etapów współpracy. Nasze szerokie doświadczenie i liczne ciekawe projekty, w jakich braliśmy udział czynią nas wykonawcą godnym polecenia.

W celu rozpoczęcia współpracy w zakresie tymczasowej organizacji ruchu zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 517 839 500 lub poprzez e-mail:   info@znakdrogowy24.pl.

Tymczasowa organizacja ruchu drogowego   Malowanie oznakowania poziomego
Zapytaj o wycenę   Zapytaj o wycenę